ЗНО





Шановні учні!
Ця сторінка допоможе вам при підготовці до ЗНО,
 а також дивитися на себе і своє оточення по іншому.\

Готуємося до ЗНО 2020

Основне про ЗНО               http://testportal.gov.ua/testthisyear/

Готуємося до ЗНО 2018


1.Основне про ЗНО               http://testportal.gov.ua/testthisyear/

2.Предмети ЗНО. Математика             http://testportal.gov.ua/mathem/
                                           

                                              Фізика                                  http://testportal.gov.ua/fiz/  






Готуємося до ЗНО 2017

У 2017 році зовнішнє незалежне оцінювання відбудеться з 12 навчальних предметів: української мови і літератури, історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, російської та французької мов. Кожен зареєстрований учасник матиме право виконати сертифікаційні роботи не більше ніж із чотирьох навчальних предметів.
ЗНО розпочнеться з 23 травня і триватиме до 15 липня 2017 року.
Результати зовнішнього незалежного оцінювання із трьох навчальних предметів зараховуватимуться як оцінки за державну підсумкову атестацію за освітній рівень повної загальної середньої освіти для випускників старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів 2017 року.
Так, майбутні випускники складатимуть українську мову і літературу (українську мову), математику або історію України (період XX - початок XXI століття), а також один навчальний предмет за вибором випускника.

3. Реєстрація осіб для участі в пробному тестуванні триватиме з 10 до 31 січня 2017 року.Пробне тестування відбудеться:1 квітня – з української мови і літератури;
8 квітня – з  англійської, німецької, іспанської, французької, російської мов, біології, географії, історії України, математики, фізики, хімії.

4. ЗНО онлайн з фізики за 2016 р.

5. Результати ЗНО 2016 

6. Тематичні тести онлайн


Радимо "прогулятись" корисними майданчиками, 
щоб гарно озброїтись та підготуватись до ЗНО.






Тести 2014 рік

ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ 2016 РОКУ
ХАРАКТЕРИСТИКА СЕРТИФІКАЦІЙНОЇ РОБОТИ З ФІЗИКИ
 Зміст сертифікаційної роботи визначається на основі Програми зовнішнього незалежного оцінювання з фізики для осіб, які бажають здобувати вищу освіту на основі повної загальної середньої освіти (затверджено Міністерством освіти і науки України, наказ від 01.10.2014 р. № 1121; лист від 20.10.2015 р. № 1/11-15239). Загальна кількість завдань сертифікаційної роботи - 34. На виконання сертифікаційної роботи відведено 180 хвилин. Сертифікаційна робота з фізики складається із завдань трьох форм:
1. Завдання з вибором однієї правильної відповіді (1-20). До кожного завдання наведено чотири варіанти відповіді, з яких лише один правильний. Завдання вважається виконаним, якщо учасник зовнішнього незалежного оцінювання вибрав і правильно позначив відповідь у бланку відповідей А.
 2. Завдання на встановлення відповідності («логічні пари») (21-24). До кожного завдання наведено інформацію, позначену цифрами (ліворуч) і буквами (праворуч). Щоб виконати завдання, необхідно встановити відповідність інформації, позначеної цифрами та буквами (утворити «логічні пари»). Завдання вважається виконаним, якщо учасник зовнішнього незалежного оцінювання правильно зробив позначки на перетинах рядків (цифри від 1 до 4) і колонок (букви від А до Д) у таблиці бланка відповідей А.
 3. Завдання відкритої форми з короткою відповіддю (25-34). Під час виконання цих завдань потрібно вписати отриманий числовий результат у тих одиницях величини, які вказані в умові завдання, до бланка відповідей А.
Схеми оцінювання завдань сертифікаційної роботи з фізики:
1. Завдання з вибором однієї правильної відповіді оцінюється в 0 або 1 бал: 1 бал, якщо вказано правильну відповідь; 0 балів, якщо вказано неправильну відповідь, або вказано більше однієї відповіді, або відповіді не надано
. 2. Завдання на встановлення відповідності («логічні пари») оцінюється в 0, 1, 2, 3 або 4 бали: 1 бал - за кожну правильно встановлену відповідність («логічну пару»); 0 балів, якщо не вказано жодної правильної «логічної пари» або відповіді на завдання не надано.
3. Завдання відкритої форми з короткою відповіддю (25-34). Завдання 25, 26 є структурованими і складаються з двох частин, відповідь до кожної з яких оцінюється в 0 або 1 бал. Якщо зазначено обидві неправильні відповіді або завдання взагалі не виконано, учасник одержує 0 балів. Максимальний бал за виконання структурованого завдання - 2. Завдання 27-34 оцінюються в 0 або 2 бали: 2 бали, якщо вказано правильну відповідь; 0 балів, якщо вказано неправильну відповідь або завдання взагалі не виконано. Розв’язання завдань у чернетці не перевіряються і до уваги не беруться. Максимальна кількість балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи з фізики, - 56.




Немає коментарів:

Дописати коментар